Vaše poptávka

Proč si založit v Realitní společnosti Hypocentra vaši poptávku na vyhledání nového bydlení?

V dnešní době se na trhu vyskytuje velké množství nabídek nemovitostí. Vybrat mezi nimi tu pravou znamená nemalé množství práce a času. Orientace v nabídkách je navíc poměrně složitá, neboť realitní kanceláře inzerují nemovitosti někdy včetně své provize, někdy bez provize, jejíž výše není na první pohled zřejmá, a někdy dokonce za cenu, kterou nemají vlastníkem odsouhlasenou, a dokonce často i tehdy pokud vlastníka ani neznají a pouze kopírují nabídky jiných realitních kanceláří. Řada realitních kanceláří navíc nabízí byty, aniž by je příslušný realitní makléř vůbec viděl.

RSH disponuje jedinečným systémem pro správu poptávek a nabídek nemovitostí, v němž jsou evidované poptávky a nabídky navzájem párovány. Do tohoto systému jsou zadávány nabídky:

  • Realitních makléřů RSH
  • Klientů hypotečních poradců Hypocentra, kteří kromě hypotečního úvěru prodávají svoji stávající nemovitost
  • smluvními partnery Hypocentra z řad prověřených realitních kanceláří, kteří s Hypocentrem své nemovitosti sdílí v informačním systému Hypocentra

Ať už zadáte vaši poptávku po novém bydlení svému hypotečnímu nebo realitnímu poradci nebo on-line přes naše webové stránky, budete oslovován realitními poradci, k jejichž nemovitosti se daná poptávka spárovala nebo vaším přiřazeným specialistou, pokud poptávka přesně souhlasí s nabídkami jiných realitních kanceláří. Máte pak jistotu, že se mu ozve poradce s dokonalým přehledem o dané nabídce, který mu poskytne veškeré potřebné informace a po domluvě zajistí prohlídku nemovitosti. Přičteme-li k tomu fakt, že tato služba v podobě zadání poptávky do systému je zcela bezplatná, nemůže být pohodlnější, méně časově náročný a bezpečnější způsob vyhledávání nemovitosti.

Nemovitost vám najdeme:

  • Nejrychleji - budete první, kdo se o nové nabídce, které vyhovuje vaší poptávce dozví
  • Nejpřesněji - nebudeme vám posílat žádné nabídky, které přesně nevyhovují vašim požadavkům
  • Z nejrozsáhlejšího množství 27 322 nabídek - včetně nabídek po nesplácených hypotečních úvěrech Komerční banky a Modré pyramidy a nabídek partnerských realitních kanceláří, a to i těch, jejichž majitelé nechtějí, aby se inzerovaly
    • od 9 304 přímých zájemců - není třeba vybírat jen v nabídkách realitních kanceláří
    • z 1 574 dražeb

Jako jediní na trhu nabízí hypoteční poradci Hypocentra tzv. Pohotovostní úvěr, který dokáže garantovat výši úvěru a sazbu na rok dopředu. Ošetříte si tak riziko ztráty zaměstnání, snížení příjmu atd. a pro většinu vlastníků, který mají možnost prodat nemovitost klientovi s hotovostí se budete chovat jako někdo, kdo má financování zajištěno stejně, jako byste měli hotovost.

info@bidli.cz
725 263 706
instagram facebook